Programová ponuka DIGI TV

Prejdite do DIGI a získajte základný balík satelitnej, káblovej alebo internetovej televízie za skvelú cenu už od 1 € mesačne na prvé tri mesiace. DIGI vám ponúka množstvo benefitov a výhod, od inštalácie a satelitu zadarmo, širokej programovej ponuky až po benefit Voyo štart pre každého zákazníka.

DIGI vám prináša skvelý výber programov pre celú rodinu, navyše s využitím Bonusu, za satelit a inštaláciu neplatíte.  Objavte výhody DIGI a pridajte sa k našim spokojným zákazníkom.

Prinášame skvelé správy pre futbalových fanúšikov! Oficiálne potvrdzujeme veľký návrat Ligy majstrov UEFA do našej televíznej športovej ponuky.

Sme radi, že zákazníkom môžeme na televízne obrazovky priniesť kompletnú päticu špičkových futbalových súťaží: UEFA Liga majstrov, Premier League, La Liga, Serie A a Bundesliga.

LIGA MAJSTROV NA DIGI

Atraktívne zápasy najprestížnejšej klubovej súťaže sveta UEFA Ligy majstrov budú vysielané na 3 nových športových programoch: Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4.

PREMIER LEAGUE POKRAČUJE AJ NAĎALEJ

Vzhľadom na prémiový obsah budú tieto kanály zaradené do balíčka Premium už od 14,60 € mesačne. V balíčku Premium zákazníci okrem najlepšieho svetového športu a prémiového futbalu nájdu viac než stovku televíznych programov pre celú rodinu. Oproti základnému balíku Štandard tu nájdete navyše 40 televíznych programov.

NAJLEPŠÍ SVETOVÝ FUTBAL ZOSTÁVA NA DIGI

V našej športovej ponuke nájdete aj naďalej všetky európske súťaže: taliansku Serie A, nemeckú Bundesligu a španielsku La Ligu, ktoré budú spolu s UEFA Ligou majstrov vysielané na troch nových programoch. Na výrobe nových programov sa bude podieľať skúsený tím expertov z DIGI Slovakia.

PREMIER LEAGUE POKRAČUJE AJ NAĎALEJ

 Premier League zákazníci nájdu na programoch CANAL+ Sport 1 a CANAL+ Sport 2 , ktoré sú súčasťou balíka premium.

Bohatá športová ponuka je aj v základnom televíznom balíku Štandard už od 10,60 € mesačne.

V balíku Štandard aj naďalej zostávajú programy Premier Sport 1, ale aj ďalšie športové kanály ako Eurosport 1 a 2, Sport 1 a 2, Nova Sport 1 a 2 aj Arena Sport 1.

Tešíme sa, že môžeme našim zákazníkom na obrazovky priniesť päticu špičkových futbalových súťaží: UEFA Liga majstrov, Premier LeagueLa Liga, Serie A, ako aj Bundesliga. Oproti minulej sezóne je tak naša futbalová ponuka ešte bohatšia.

Prajeme vám skvelé zážitky pri sledovaní Ligy majstrov a najlepšieho svetového futbalu na DIGI.