Komplet DIGI TV na 3 TV

Akciová ponuka Digi TV na 3 TV pri 24 mesačnej viazanosti.
Na výber je možnosť prenájmu:
Buď satelitný prijímač KAON 1170, alebo DIGI CA Modul.

NOVÝ HD BOX KAON 1170:

Moderné ale zároveň jednoduché a prehľadné užívateľské rozhranie prinášaúplne nový komfort spojený so sledovaním obľúbených televíznych programov.

Možnosť nahrávania obľúbených programov na externé HDD/USB alebo napr. prehrávanie obrázkov.

Automatické naladenie boxu - táto funkcionalita zabezpečuje, že DIGI box bude vždy vedieť, kde a ako je televízny kanál vysielaný a nevyžadujemanuálne ladenie. V prípade nášho boxu sa dané zmeny prejavia automaticky, bez nutnosti zásahu do boxu.

Zákazník má vždy k dispozícii to, za čo si zaplatil, bez potrebných technických znalostí. Programový sprievodca je dostupný v slovenskom jazyku pre takmer všetky TV stanice.

Na rozdiel od komerčne dostupných set top boxov, zabezpečuje DIGI box previac ako 80% TV kanálov programového sprievodcu (EPG).
DIGI zabezpečuje pravidelný update softvéru (programového vybavenia) predmetného satelitného prijímača, a tak promptne reaguje na zákaznícku spätnú väzbu s ohľadom na rozvoj služby. 
 
Výhoda prenájmu: 
Pri poruche boxu garantujeme vyriešenie problému (reklamáciu) do 3 dní. V praxi to znamená, že v prípade poruchy technik nezisťuje príčinu poruchy zariadenia, ale vymení ho za funkčný DIGI box. Zákazník tak môže využívať služby platenej satelitnej televízie naplno.

CA Modul DIGI:

CA Modul DIGI je zariadenie, vďaka ktorému nepotrebujete set-top box. 
Jednoducho ho spolu s Vašou kartou DIGI zasuniete do vášho televízora a sledujete vaše obľúbené programy len s použitím jedného TV ovládača

DIGI CA Modul (CA modul sdekódovacou kartou DIGI) Vám umožní sledovať viac ako 60 kanálov vdigitálnej kvalite, vrátane 6 kanálov vo vysokom „HD" rozlíšení už vzákladnom balíku ato bez nutnosti používania akéhokoľvek ďalšieho prídavného zariadenia kVášmu TV prijímaču (ako napríklad Set Top Box).

DIGI CA Modul bol navrhnutý špeciálne pre zákazníkov DIGI Slovakia anie je možné ho používať sinými satelitnými televíziami. DIGI CA Modul slúži výlučne ksprístupneniu programov, ktoré poskytuje spoločnosť DIGI Slovakia vrámci svojej programovej ponuky satelitnej televízie.

PODPORA k PRODUKTU: http://cam.digislovakia.sk/podpora/

Pre použitie CA Modulu je potrebné, aby mal váš TV prijímač zabudovaný DVB-S2 tuner a CI/CI+ slot a podporoval zvuk vo formáte AAC.


Komplet DIGI TV na 3 TV Komplet DIGI TV na 3 TV
Satelitný komplet obsahuje :

 • 3x Satelitný box Digi TV (CA modul)
 • 3x Karta Digi TV 
 • Parabola 80 FE 
 • LNB quad
 • Koaxialny kábel 30m
 • F konektor 6ks
 • jednoduchá montáž
 • konzola T 30 cm na stenu
Mesačný poplatok :
 • programová ponuka (od 9,60 €)
 • prenájom prvého a druhého prijímača (CA modulu) 1,50€
 • prenájom tretieho prijímača (CA modulu) 3€
AKCIOVÁ Cena: 6,- €